PVC tape Bas - Bedrukt | PVC | Vanaf 36 stuks | Gemaakt in Europa
Plak je merk overal op met op maat gemaakte PVC tape!
- Elke rol bevat 66 meter tape, genoeg voor langdurig gebruik.
- Vervaardigd uit stevig PVC voor extra duurzaamheid.
- Deze tape is ISO 9001 gecertificeerd, wat de kwaliteit en betrouwbaarheid van het product waarborgt.
| Gewicht: | 0.229 kg |
|---|---|
| Breedte: | 50 mm |
| Lengte: | 66000 mm |
| Buitendoosbreedte in cm: | 22 |
| Buitendooshoogte in cm: | 31.5 |
| Buitendooslengte in cm: | 32.5 |
| Drukbreedte 1: | 190 mm |
| Druk breedte 2: | N/A |
| Drukhoogte 1: | 45 mm |
| Drukhoogte 2: | N/A |
| Drukpositie 1: | Bovenzijde |
| Drukpositie 2: | N/A |
| Kleur: | Wit |
| Mrs certificate: | 50 |
| Mrs lifetime: | 40 |
| Mrs material: | 0 |
| Mrs production country: | 65 |
| Mrs social: | 40 |
| Mrs total score: | 41 |
| Printtechniek: | Zeefdruk |
| Materiaal product: | PVC |
| Certificaat: | ISO 9001 |
| Product verpakking: | Niet van toepassing |
| Binnenverpakking: | Niet van toepassing |
| Buitendoos verpakking: | Kartonnen doos |
| Aantal kleuren bedrukking: | 1 kleur |
| Land van herkomst: | Polen |
Zo ontvang je jouw product
MRS score
Wat houdt de Max Responsibility Score in?
Zodat jij een verantwoorde keuze kunt maken. Maxilia’s visie is gericht op de transitie naar een social enterprise met een sterke focus op circulaire productie en met een positieve impact op gemeenschappen en het milieu. En precies om die reden ontwikkelden wij de Max Responsibility Score! Zo kun je jij eenvoudig kiezen voor een product met een positieve of een negatieve impact. De Max Responsibility Score is positief als het product gemaakt is van natuurlijk of gerecycled materiaal en bij voorkeur lokaal geproduceerd is. We vinden het belangrijk dat producten gecertificeerd zijn met internationaal erkende labels, maar ook dat de productie een positieve impact heeft op communities of minderheden. Hoe hoger de score, hoe groter de positieve impact!
Wil je meer weten over de Max Responsibility Score?
Dan vind je op deze link alles wat je zoekt.
Heb je zelf een goed idee of een suggestie om onze Score te verbeteren? Onze ‘ECO’ manager [email protected] hoort graag van je!
MRS score
PVC
Polen
ISO 9001
Drukvoorwaarden en tips
- De lettergrootte moet minimaal 5pt zijn
- Lijnen moeten minimaal 0,5pt dik zijn
- Gebruik het aantal kleuren wat u heeft geselecteerd.
- Vul na het uploaden van je ontwerp de gewenste PMS kleuren in
- Versnel het printproces door vectorbestanden te gebruiken. Lever je dit niet aan, dan neemt het printklaar maken van je bestand enkele uren in beslag.
- Werk je in Adobe Illustrator? Zet teksten dan om in letteromtrekken (selecteer de tekst en druk op de volgende sneltoetsen: CTRL + SHIFT + O (Windows) COMMAND + SHIFT + O (MacOS)
- Sla je bestand op als PDF
Je kunt je template ontwerpen in Canva, Indesign, Illustrator
Download je template
Bovenzijde | 190 mm x 45 mm
Download je template