Kinderschort Gaby – Stevig | Verstelbaar | Praktische zakken
Bescherm kleding tijdens het koken en knutselen met dit handige schort!
- Verstelbare halsband voor een perfecte pasvorm.
- Dubbele voorzak voor extra opbergruimte.
- Stevig katoen-polyester materiaal voor langdurig gebruik.
| Gewicht: | 0.08 kg |
|---|---|
| Hoogte: | 640 mm |
| Lengte: | 480 mm |
| Buitendoosbreedte in cm: | 29 |
| Buitendooshoogte in cm: | 28 |
| Buitendooslengte in cm: | 50 |
| Drukbreedte 1: | 140 mm |
| Druk breedte 2: | N/A |
| Drukhoogte 1: | 120 mm |
| Drukhoogte 2: | N/A |
| Drukpositie 1: | Voorzijde |
| Drukpositie 2: | N/A |
| Kleur: | Zwart |
| Mrs certificate: | 0 |
| Mrs lifetime: | 80 |
| Mrs material: | 25 |
| Mrs production country: | 36 |
| Mrs social: | 80 |
| Mrs total score: | 37 |
| Printtechniek: | Zeefdruk |
| Materiaal product: | Katoen, Polyester |
| Product verpakking: | Niet van toepassing |
| Binnenverpakking: | Polybag |
| Buitendoos verpakking: | Kartonnen doos |
| Aantal kleuren bedrukking: | 1 kleur |
| Land van herkomst: | China |
Zo ontvang je jouw product
MRS score
Wat houdt de Max Responsibility Score in?
Zodat jij een verantwoorde keuze kunt maken. Maxilia’s visie is gericht op de transitie naar een social enterprise met een sterke focus op circulaire productie en met een positieve impact op gemeenschappen en het milieu. En precies om die reden ontwikkelden wij de Max Responsibility Score! Zo kun je jij eenvoudig kiezen voor een product met een positieve of een negatieve impact. De Max Responsibility Score is positief als het product gemaakt is van natuurlijk of gerecycled materiaal en bij voorkeur lokaal geproduceerd is. We vinden het belangrijk dat producten gecertificeerd zijn met internationaal erkende labels, maar ook dat de productie een positieve impact heeft op communities of minderheden. Hoe hoger de score, hoe groter de positieve impact!
Wil je meer weten over de Max Responsibility Score?
Dan vind je op deze link alles wat je zoekt.
Heb je zelf een goed idee of een suggestie om onze Score te verbeteren? Onze ‘ECO’ manager [email protected] hoort graag van je!
MRS score
Katoen, Polyester
China