Dopper Original - 450 ml | Waterfles | Full Colour
'S werelds meest duurzame fles
Dopper - Gemaakt in Nederland
Met een Dopper-fles kies je voor meer dan een geschenk voor collega’s, relaties en teamleden: je zet een stap richting het einde van verpakt water. Doppers zijn herkenbaar, stijlvol en recyclebaar!
Dopper is een Certified B Corporation en CO2-neutraal bedrijf met Cradle to Cradle Certified©-flessen die vrij zijn van BPA.
Ontdek het hele Dopper assortiment
3 redenen om Doppers te bedrukken
Wil jij een Dopper laten bedrukken als relatiegeschenk om jouw duurzame missie meer kracht bij te zetten? Goed plan. Want door te kiezen voor bedrukte Doppers of een van onze andere duurzame flessen, maak je nog meer impact op jouw klanten én de wereld om je heen. Hoe je hier precies aan bijdraagt?
1. Door een Dopper te laten bedrukken zorg je ervoor dat er minder single-use afval in het milieu terecht komt.
2. Met je bedrukte Dopper steun je automatisch ook de drinkwater projecten van de Dopper Foundation met als doel om iedereen, dichtbij en ver weg, toegang te geven tot veilig drinkwater.
3. Met slechts één Dopper fles voorkom je de verkoop van maar liefst 40 plastic wegwerpflessen. Tel uit je winst!
- Het is 's werelds 1e Cradle to Cradle Gold-gecertificeerde herbruikbare fles.
- Gemaakt van 70% plantaardig afval en 15% gerecycled plastic afval.
- Geproduceerd in Nederland met 100% herbruikbare energie.
- BPA-vrij.
| Gewicht: | 0.101 kg |
|---|---|
| Lengte: | 230 mm |
| Buitendoosbreedte in cm: | 46 |
| Buitendooshoogte in cm: | 60 |
| Buitendooslengte in cm: | 62 |
| Drukbreedte 1: | 30 mm |
| Druk breedte 2: | N/A |
| Drukhoogte 1: | 35 mm |
| Drukhoogte 2: | N/A |
| Drukpositie 1: | Voorzijde klein |
| Drukpositie 2: | N/A |
| Kleur: | Cosmic Storm |
| Mrs certificate: | 80 |
| Mrs lifetime: | 100 |
| Mrs material: | 0 |
| Mrs production country: | 80 |
| Mrs social: | 100 |
| Mrs total score: | 73 |
| Printtechniek: | Digitale druk klein |
| Product diameter in mm: | 60 |
| Materiaal product: | Kunststof |
| Merk: | Dopper |
| Certificaat: | Cradle to Cradle |
| Product verpakking: | Niet van toepassing |
| Binnenverpakking: | Niet van toepassing |
| Buitendoos verpakking: | Kartonnen doos |
| Aantal kleuren bedrukking: | Full colour |
| Inhoud: | 450 ml |
| Vaatwasbestendigheid: | Ja (tot 500x) |
| Kwaliteit beker: | Enkelwandig |
| Lekvrij: | Ja |
| Type dop: | Schroefdop |
| Land van herkomst: | Nederland |
MRS score
Wat houdt de Max Responsibility Score in?
Zodat jij een verantwoorde keuze kunt maken. Maxilia’s visie is gericht op de transitie naar een social enterprise met een sterke focus op circulaire productie en met een positieve impact op gemeenschappen en het milieu. En precies om die reden ontwikkelden wij de Max Responsibility Score! Zo kun je jij eenvoudig kiezen voor een product met een positieve of een negatieve impact. De Max Responsibility Score is positief als het product gemaakt is van natuurlijk of gerecycled materiaal en bij voorkeur lokaal geproduceerd is. We vinden het belangrijk dat producten gecertificeerd zijn met internationaal erkende labels, maar ook dat de productie een positieve impact heeft op communities of minderheden. Hoe hoger de score, hoe groter de positieve impact!
Wil je meer weten over de Max Responsibility Score?
Dan vind je op deze link alles wat je zoekt.
Heb je zelf een goed idee of een suggestie om onze Score te verbeteren? Onze ‘ECO’ manager [email protected] hoort graag van je!
MRS score
Kunststof
Nederland
Cradle to Cradle
Drukvoorwaarden en tips
- De lettergrootte moet minimaal 5pt zijn
- Lijnen moeten minimaal 0,25pt dik zijn
- Pixel bestanden moeten minimaal 300 DPI zijn
- Versnel het printproces door vectorbestanden te gebruiken. Lever je dit niet aan, dan neemt het printklaar maken van je bestand enkele uren in beslag.
- Werk je in Adobe Illustrator? Zet teksten dan om in letteromtrekken (selecteer de tekst en druk op de volgende sneltoetsen: CTRL + SHIFT + O (Windows) COMMAND + SHIFT + O (MacOS)
- Sla je bestand op als PDF
Je kunt je template ontwerpen in Canva, Indesign, Illustrator
Download je template
Voorzijde klein | 30 mm x 35 mm
Download je template