Sandwichprikkers Movi - Vlaggetje | Kraft papier | 50 x30 | Full Colour
Duurzame minivlaggetjes van kraftpapier met houten prikker – ideaal voor catering, evenementen en decoratie.
- Plasticvrij en 100% recyclebaar FSC® kraftpapier.
- Stevige dubbellaagse constructie.
- Houten prikker van ca.
- 150 mm.
| Hoogte: | 30 mm |
|---|---|
| Breedte: | 50 mm |
| Lengte: | 150 mm |
| Drukbreedte 1: | 50 mm |
| Druk breedte 2: | N/A |
| Drukhoogte 1: | 30 mm |
| Drukhoogte 2: | N/A |
| Drukpositie 1: | All over |
| Drukpositie 2: | N/A |
| Kleur: | Wit |
| Mrs certificate: | 100 |
| Mrs lifetime: | 40 |
| Mrs material: | 50 |
| Mrs production country: | 80 |
| Mrs social: | 100 |
| Mrs total score: | 78 |
| Printtechniek: | Digitale druk |
| Materiaal product: | Papier |
| Certificaat: | ISO 9001, ISO 14001 |
| Product verpakking: | Niet van toepassing |
| Binnenverpakking: | Polybag |
| Buitendoos verpakking: | Kartonnen doos |
| Aantal kleuren bedrukking: | Full colour |
| Land van herkomst: | Nederland |
Zo ontvang je jouw product
MRS score
Wat houdt de Max Responsibility Score in?
Zodat jij een verantwoorde keuze kunt maken. Maxilia’s visie is gericht op de transitie naar een social enterprise met een sterke focus op circulaire productie en met een positieve impact op gemeenschappen en het milieu. En precies om die reden ontwikkelden wij de Max Responsibility Score! Zo kun je jij eenvoudig kiezen voor een product met een positieve of een negatieve impact. De Max Responsibility Score is positief als het product gemaakt is van natuurlijk of gerecycled materiaal en bij voorkeur lokaal geproduceerd is. We vinden het belangrijk dat producten gecertificeerd zijn met internationaal erkende labels, maar ook dat de productie een positieve impact heeft op communities of minderheden. Hoe hoger de score, hoe groter de positieve impact!
Wil je meer weten over de Max Responsibility Score?
Dan vind je op deze link alles wat je zoekt.
Heb je zelf een goed idee of een suggestie om onze Score te verbeteren? Onze ‘ECO’ manager [email protected] hoort graag van je!
MRS score
Papier
Nederland
ISO 9001, ISO 14001