Emaille mok Sonja - 350 ml | Gekleurd | Budget - Vintage design | Tot 4 kleuren bedrukken
Til je teug naar tijdloos met deze vintage mokken, moderne swag!
- Inhoud: 350 ml, perfect voor koffie of thee.
- Materiaal: Duurzaam emaille voor langdurig gebruik.
- Certificaat: Voorzien van het Amfori BSCI certificaat voor verantwoorde productie.
| Gewicht: | 0.077 kg |
|---|---|
| Hoogte: | 79 mm |
| Buitendoosbreedte in cm: | 22.5 |
| Buitendooshoogte in cm: | 45.5 |
| Buitendooslengte in cm: | 48 |
| Drukbreedte 1: | 165 mm |
| Druk breedte 2: | N/A |
| Drukhoogte 1: | 40 mm |
| Drukhoogte 2: | N/A |
| Drukpositie 1: | Rondom |
| Drukpositie 2: | N/A |
| Kleur: | Zwart |
| Mrs certificate: | 100 |
| Mrs lifetime: | 100 |
| Mrs material: | 0 |
| Mrs production country: | 36 |
| Mrs social: | 40 |
| Mrs total score: | 63 |
| Printtechniek: | Tampondruk |
| Product diameter in mm: | 88 |
| Materiaal product: | Metaal |
| Certificaat: | AMFORI BSCI, Food Safe, SMETA |
| Product verpakking: | Kartonnen doos |
| Binnenverpakking: | Niet van toepassing |
| Buitendoos verpakking: | Kartonnen doos |
| Aantal kleuren bedrukking: | 1 kleur |
| Inhoud: | 350 ml |
| Vaatwasbestendigheid: | Alleen geschikt voor handwas |
| Kwaliteit beker: | Enkelwandig |
| Lekvrij: | Nee |
| Land van herkomst: | China |
Zo ontvang je jouw product
MRS score
Wat houdt de Max Responsibility Score in?
Zodat jij een verantwoorde keuze kunt maken. Maxilia’s visie is gericht op de transitie naar een social enterprise met een sterke focus op circulaire productie en met een positieve impact op gemeenschappen en het milieu. En precies om die reden ontwikkelden wij de Max Responsibility Score! Zo kun je jij eenvoudig kiezen voor een product met een positieve of een negatieve impact. De Max Responsibility Score is positief als het product gemaakt is van natuurlijk of gerecycled materiaal en bij voorkeur lokaal geproduceerd is. We vinden het belangrijk dat producten gecertificeerd zijn met internationaal erkende labels, maar ook dat de productie een positieve impact heeft op communities of minderheden. Hoe hoger de score, hoe groter de positieve impact!
Wil je meer weten over de Max Responsibility Score?
Dan vind je op deze link alles wat je zoekt.
Heb je zelf een goed idee of een suggestie om onze Score te verbeteren? Onze ‘ECO’ manager [email protected] hoort graag van je!
MRS score
Metaal
China
AMFORI BSCI, Food Safe, SMETA