Emaille mok Sila - 350 ml | Gekleurd | Tot 4 kleuren bedrukking
Slok voor slok, een vleugje nostalgie in een moderne mok!
- Stijlvol ontwerp: Emaille mok met chromen rand voor een vintage en unieke look.
- Ruime inhoud: Totale inhoud van 350 ml met een vulhoogte van 250 ml, perfect voor een flinke kop koffie of thee.
- Uniek en rustiek: Kleine oneffenheden horen bij de charme van deze mokken, waardoor elke mok uniek is.
| Gewicht: | 0.132 kg |
|---|---|
| Hoogte: | 82 mm |
| Buitendoosbreedte in cm: | 31.5 |
| Buitendooshoogte in cm: | 37 |
| Buitendooslengte in cm: | 39.5 |
| Drukbreedte 1: | 40 mm |
| Druk breedte 2: | N/A |
| Drukhoogte 1: | 40 mm |
| Drukhoogte 2: | N/A |
| Drukpositie 1: | Voorzijde |
| Drukpositie 2: | N/A |
| Kleur: | Zwart/Zilver |
| Mrs certificate: | 0 |
| Mrs lifetime: | 100 |
| Mrs material: | 0 |
| Mrs production country: | 36 |
| Mrs social: | 100 |
| Mrs total score: | 39 |
| Printtechniek: | Tampondruk |
| Product diameter in mm: | 90 |
| Materiaal product: | Metaal |
| Product verpakking: | Kartonnen doos |
| Binnenverpakking: | Niet van toepassing |
| Buitendoos verpakking: | Kartonnen doos |
| Aantal kleuren bedrukking: | 1 kleur |
| Inhoud: | 350 ml |
| Vaatwasbestendigheid: | Alleen geschikt voor handwas |
| Kwaliteit beker: | Enkelwandig |
| Lekvrij: | Nee |
| Land van herkomst: | China |
Zo ontvang je jouw product
MRS score
Wat houdt de Max Responsibility Score in?
Zodat jij een verantwoorde keuze kunt maken. Maxilia’s visie is gericht op de transitie naar een social enterprise met een sterke focus op circulaire productie en met een positieve impact op gemeenschappen en het milieu. En precies om die reden ontwikkelden wij de Max Responsibility Score! Zo kun je jij eenvoudig kiezen voor een product met een positieve of een negatieve impact. De Max Responsibility Score is positief als het product gemaakt is van natuurlijk of gerecycled materiaal en bij voorkeur lokaal geproduceerd is. We vinden het belangrijk dat producten gecertificeerd zijn met internationaal erkende labels, maar ook dat de productie een positieve impact heeft op communities of minderheden. Hoe hoger de score, hoe groter de positieve impact!
Wil je meer weten over de Max Responsibility Score?
Dan vind je op deze link alles wat je zoekt.
Heb je zelf een goed idee of een suggestie om onze Score te verbeteren? Onze ‘ECO’ manager [email protected] hoort graag van je!
MRS score
Metaal
China