Deze smartphonestandaard is een leuke gadget voor iedereen. Wie heeft er tegenwoordig geen smartphone? Hoe maak je reclame met deze standaard? Je kunt het bijvoorbeeld cadeau doen aan nieuwe (zakelijke) klanten of aan jarige personeelsleden.
De smartphonestandaard is niet alleen makkelijk om je telefoon te ondersteunen, maar biedt ook extra grip waardoor je jouw telefoon niet laat vallen. Zo kan je bijvoorbeeld je vinger door de ring halen waardoor de smartphone niet los kan komen van je hand.
De smartphonestandaard is gemaakt van kunststof en kan op de voorzijde bedrukt worden met jouw logo. De smartphonehouder is snel te leveren en in kleine oplage te bestellen.
Hoe werkt tampondruk? Jouw logo wordt met een soort rubberen stempel, de tampon, op een voorwerp bedrukt. De stempels zijn elastisch, waardoor ze zich gemakkelijk aanpassen aan een voorwerp. Tampondruk is de beste drukmethode voor objecten met ‘oneffenheden’, zoals rond, bol en hol. Geschikt voor relatief kleine opdrukken zoals een mintblikje, balletje of pen. Het logo of de afbeelding mag maximaal 4 Pantone-kleuren hebben. Voor meer dan 4 kleuren druk raden we digitale druk aan.