Dat is een leuke gadget: een aansteker en flesopener in één! De aansteker is zowel aan de voor- als achterkant te bedrukken met jouw reclame. De gadget leent zich mede daardoor leuk als relatiegeschenk of voor promotionele doeleinden, zoals beurzen en evenementen.
De aansteker heeft aan de onderzijde een inkeping, waardoor het ook als flesopener fungeert. Aan de bovenzijde zit een draaiwiel om de multifunctionele aansteker ‘aan de praat’ te krijgen.
De aansteker is ISO-gecertificeerd en is full colour te bedrukken. ISO-gecertificeerd houdt in dat de aansteker volgens de daarvoor gestelde normen is geproduceerd.
Hoe werkt digital print? Bij digitaal drukwerk wordt de inkt rechtstreeks op een voorwerp gedrukt. Alles wordt in full colour bedrukt, dus geen maximaal aantal kleuren. Digitaal drukwerk is een prima alternatief voor zeefdruk, zeker wanneer het om kleine aantallen gaat.